Rõdupiirete ja fassaadielementide viimistlus

Noblessneri sadamalinnak, Staapli

Noblessner on unikaalne korteriarendusprojekt, kus kaasaegsed kvaliteetsed korterid kerkivad ajaloolise pärandiga keskkonda. Terviklik elamukvartal lähtub inimkesksusest – autod viiakse maa-alusele tasandile, majade sisehoovides on privaatsed puhkealad, maju ümbritsevad jalakäijatele mõeldud tänavad, linnaväljak ja promenaad. Kaunite vaadetega mereäärsed korterid on avaralt valgusküllased, energiasäästlikud, hea sisekliima ja mugava põrandaküttelahendusega.

Decowood tarnis korterite rõdudele laed ja põrandad, mille valmistamiseks kasutati toonitud õliga töödeldud lehise laudist. Lisaks viimistles Decowood massiivsed lehise liimpuitraamid.

Noblessner asub Tallinnas, Lennusadama kõrval mere ääres. Kunagisest Tsaari-Venemaa tähtsaimast allveelaevade tehasest on saanud inimestele ja merele avatud sadamalinnak. Siin on suurejoonelise arhitektuuriga ajaloolised tööstushooned, rannapromenaad, jahisadam ning kodude ja äripindade uusarendus. Kõik vana renoveeritakse, kõik uus on hoolikalt läbi mõeldud. 

ArhitektArhitektuuribüroo PLUSS OÜ
Ehitaja Merko Ehitus AS
Foto Elvo Jakobson
decowood_arhitektuurifoto-noblessner
decowood_arhitektuurifoto-noblessner
decowood_arhitektuurifoto-noblessner
decowood_arhitektuurifoto-noblessner
decowood_arhitektuurifoto_noblessner